MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico

Lafinur 3305, C1425FAI Buenos Aires, Argentyna

Obiekt MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico w miejscowości Buenos Aires zapewnia gościom pobyt ze zwierzętami oraz klimatyzację. Jardín Japonés leży 370 m od apartamentu. Odległość do Reserva Ecológica Ciudad Universitaria - Costanera Norte wynosi 5,2 km.

MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico mieści maksymalnie cztery osoby. Apartament ma kuchnię i prywatną łazienkę. Goście obiektu mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Ogród japoński w Buenos Aires300 m
Muzeum MALBA1,1 km
Państwowe Muzeum Sztuk Pięknych2,4 km
Lotnisko Jorge Newbery3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~279 zł

Wybór pokoi

Apartament

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • klimatyzacja

4 osoby4 m²prywatna łazienka

MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • zwierzęta są akceptowane

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 USD.

Metoda płatności za depozyt: card.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico na mapie: Buenos Aires

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico?

Obiekt znajduje się w miejscowości Buenos Aires.

Jak daleko od obiektu „MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico” znajduje się Scalabrini Ortiz?

Scalabrini Ortiz znajduje się 910 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Jorge Newbery znajduje się 2 km od obiektu.

Opinie o MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o MOT Chic Haus F Lux Loft Palermo Chico. Dodaj swoją na buenosaires-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10